Biały koralik-bukety i biżuteria

Biały koralik-bukety i biżuteria

O NAS

BIŻUTERIA EWELINY

Mam na imię Ewelina. Moja koralikowa przygoda zaczęła się od mojej osobistej szwagierki i współtwórczyni bloga Kariny. Zrobiła bransoletkę a ja pomyślałam,że kupił ją jej mąż w "normalnym" sklepie. Zaczęłam się interesować co i jak. Tak przepadłam,wciągnęłam się w "koralikowanie",w którym najbardziej podoba mi się to,że nie można stać w miejscu,trzeba ciągle brnąć do przodu.
Wykonuję:
-> naszyjniki
-> bransoletki
-> kolczyki
-> wisiorki
-> ozdoby do włosów:opaski,spinki,fascynatory
-> i Twoje pomysły

Jeśli masz pytania pisz: bialykoralik@gmail.com BUKIETY KARINY

Jeśli szukacie nietypowego bukietu, planujecie elegancki ślub lubicie finezyjną biżuterię – na pewno spodobają Wam się bukiety ślubne, bukiety na każdą okazję oraz biżuteria z pracowni Biały Koralik.

BUKIETY ŚLUBNE
Wykonuje kilka rodzajów bukietów, każdy z nich ma inny charakter dopasowany do stylu, koloru czy motywu przewodniego ślubu. Wygląd bukietu i jego zawartość jest sprawą indywidualną dostosowaną do oczekiwań klienta. Do każdego bukietu dołączona jest butonierka dla Pana Młodego.
Bukiety można podzielić na kategorie:
- BUKIETY Z TKANINOWYCH KWIATÓW I ELEMENTÓW BIŻUTERII -  mogę wykonać w każdym     kolorze, a także umieścić w nim spersonalizowane elementy (ozdoby związane z hobby Państwa Młodych lub nawiązujące do motywu przewodniego ślubu
- BUKIETY Z BROSZEK I ELEMENTÓW BIŻUTERII - Wykonane jedynie z elementów biżuterii (broszek, pierścionków, fragmentów bransoletek, klipsów, i czego tylko sobie wymarzysz). Na bukiet z broszek i biżuterii składa  kilkudziesięciu elementów. Kolorystyka takiego bukietu jest nieograniczona – może być wykonany w każdym kolorze i zawierać dowolne elementy nawiązujące do tematyki ślubu.
- BUKIETY NA HORTENSJI Z ELEMENTAMI BIŻUTERII - W tych bukietach sztuczna hortensja nie jest wykorzystywana jako „wypełnienie” bukietu, ale gra równie ważną rolę co reszta ozdób. Niestety kolorystyka tych bukietów ograniczona jest gamą kolorystyczną dostępnych kwiatów (natomiast użyte broszki mogą być w każdym kolorze.

BUKIETY Z CUKIERKÓW
Chcesz zrobić komuś wyjątkowy i niepowtarzalny prezent? Wybierasz się na ślub, imieniny, urodziny itp? Możesz zamówić niepowtarzalny bukiet ze słodyczy. Bukiety takie mogą być wykonane z każdego rodzaju cukierków ,czekoladek, lizaków itp. Mogą być ułożone w koszyku, doniczce czy w formie tradycyjnego bukiet

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz